Kategoriler

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

yeni akustik yatak odası modelleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

Teknolojinin gelişimi ile birlikte, mobilya üretimleri bir hayli profesyonel hale gelirken, CNC işlemelere sahip olan birbirinden güzel işlemeli modellere rastlamak mümkündür. Elbette ki MDF ya da MDF kaplama olan ve lake boyalı tasarımlar ilgi odağı oluyor. Sizlerde tüm bu ürünlere, inegöl mobilya akustik yatak odası modelleri gibi seçeneklerden göz atarak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sürgülü dolap tasarımı

                2015 ve 2016 yıllarında daha çok kullanılmaya başlayan sürgülü kapaklar, yavaşlatıcı bir mekanizmaya sahip olmasından dolayı, dolap kapaklarının sağlamlığı iyi bir yere sahip olacaktır. Frenleyici bir sistem ile kapanacağından dolayı, kullanım süresi daha uzun ömürlü olabilmektedir. Elbette ki üzerinde ayna kullanılarak, boy aynası sorunları da ortadan kaldırılmıştır. İsterseniz tek kapakta isterseniz komple olarak ayna kullanma şansını bulunuyor. Bu isteklerinizi de inegöl mobilya akustik yatak odası modeli seçimi yaparken, üretici firma ile görüşerek, kendi isteklerinize uygun bir tasarım gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş yatak başlıkları

                Ahşap tonlarının en güzel halleri sizlere geniş yatak başlıkları ile birlikte sunulmaktadır. Elbette ki nubuk ve süet yatak başlıkları ön planda olurken, deri detaylı yatak başlıkları da kapitone desenler ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Yine çekmece sayısı farklı olan şifonyerler bu parçalardan olurken, İnegöl mobilya modelleri, çekmecelerde de fren mekanizması kullanmaktadır. Böylelikle çekmeceleriniz kapandığında çarpmadan, yumuşak bir şekilde kapanacak, uzun süreli kullanımlarda dağılma sorunlarından kurtulabilecektir.

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 743 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan