Kategoriler

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

akustik yatak odası modelleri
Paylaş
 

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

Akustik bir tarzı yansıtabilmek için, birbirinden farklı dekorasyon fikrine sahip yatak odaları, süet, nubuk ve ahşap tonlarından kullanılan deri modeller ile karşınıza çıkabilecektir. Sizlere bahsetmekte olduğumuz inegöl mobilya akustik yatak odaları, renk ve model çeşitlerinin fazla olmasından dolayı, seçimlerinizi daha kolay bir hale getiriyor.

Klasik yatak başlıkları

Bu kapsamda kullanılan yatak odaları, klasik tasarıma sahip bir yatak başlığına sahip olabilir. Kullanılan orijinal deri ya da süet deri detayları, kapitone desenler ile şekillendirilirken, asimetrik olarak çerçevelere de sahiptir. Ayakları da daha eski izleri taşıyan modellerin modernize hali olarak sizlere sunuluyor. Tabi ki sürgülü dolapları da bulunurken, tek kapakta ya da çift kapakta boy aynaları bulabilmekte mümkündür. Dolaplarda kullanılan sürgü mekanizmaları, hem kolay kullanımı sizlere sunuyor hem de bununla beraber daha uzun süreli bir kullanım ömrünü kullanıcılarına veriyor.

Ahşap yatak odası

                Her yıl ahşap ürünler revaçta olurken, yine 2016 kreasyonlarında da inegöl mobilya akustik yatak odası ürünlerinde bunlara yer verebilirsiniz. Genel malzeme ahşap, MDF ya da MDF kaplama olurken, MDF ürünlerde lake boya kullanılarak kullanım süresi daha uzun ömürlü bir hale getirilebilir. Yine yatak başlıklarında uygun bir renk tonunda deri kaplama kullanılırken, ayaklarda da bu detaylara yer verilebilir.

Bahsettiğimiz tüm bu tasarımlara, 2016 konseptleri olarak, İnegöl mobilya modelleri ile görüşebilir, yeteri kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

inegöl mobilya
Bu yazı 758 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan