İnegöl mobilya modelleri
İnegöl Hürrem yatak odası modelleri
7 Mart 2016
inegol34

İnegöl Hürrem yatak odası modelleri

İnegöl Hürrem yatak odası modelleri

Yeni evlenen çiftler veya uzun süreli evliliğin monotonluğuna kapılmış olan çiftler için hayata renk katma zamanı. Evlerinizdeki mobilyaları değiştirerek evinize farklı bir hava katabilir, rutin monotonluğunuzdan kurtulabilirsiniz. Mobilyalarınızı değiştirirken son zamanların modası olan Osmanlı esintilerini içerisinde bulunduran Hürrem yatak odası, koltuk takımı gibi modellere mutlaka göz atmalısınız. Yatak odalarınızda köklü bir değişim ihtiyacı duyuyorsanız İnegöl Hürrem yatak odası modelleri ile buluşarak oldukça görkemli bir değişikliğe imza atabilirsiniz.

Yatak odasında tarihsel yolculuk

Yatak odalarınızda sizleri tarihsel bir yolculuğa çıkaracak, şıklığı ve iddialı oluşu ile size bambaşka bir hava katacak olan Hürrem yatak odası modelleriile tanışın. Hürrem serisi yatak odası modellerinde yatak başlığı olanca ihtişamıyla sizleri büyüleyecektir. Güzelliğinizi yansıtan devasa aynalar ve tarihin modası olmuş küçük komodinlerle yatak odanız canlanacak. Yatak başlığının altın, gümüş gibi işlemeleri ve taşlı desenleri ile bir sultan gibi hissedeceksiniz. Eğer rahatınıza düşkünseniz bu modeller tam da sizin aradığınız türden. Hürrem yatak odası modellerinde yataklar standartların yanı sıra daha geniş ve uzun olarak tasarlanmaktadır.

Modernlikten uzak şıklık

                Modern çizgilerden uzak, cibinlik modasını yeniden canlandıran ve sizi özel hissettiren yatak odası takımları ile sizleri İnegöl mobilya modelleri buluşturuyor. Birçok farklı renk ve tasarımda olan bu takımlar umduğunuzdan da uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Daha fazla bilgi almak için lütfen sitemizi takip ediniz.

İnegöl Hürrem yatak odası modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan