Kategoriler

İnegöl genç odası takımları

İnegöl genç odası takımları

Günümüzde genç odası takımları, bir hayli şık ve modern olarak tasarlanırken, 2015 konseptlerinden artık sıkıldınız ve yeni ürünlere göz atmak istiyorsanız, 2016 yılının en trend ürünlerinden seçimler yapabilirsiniz.

Modern ve şık tasarımlar

Gayet normal olarak günümüz gençleri artık klasik tasarımlara pek önem vermiyorlar. Yaşları gereği pek çok modern ve şık İnegöl genç odası takımları seçmek isterlerken, aslında bir taraftan da ahşap tonları beğeniyorlar. Bu durumda carmen genç odaları iyi bir seçim olabilir. Kahve ve ahşap tonlarını en iyi şekilde modernize ederken, kullanılan kulp, kapak, yatak başlığı özellikleri ile daha rahat bir ortam oluşturuluyor.

Hafif tonlar tercih edin

Eğer ki odanız karanlık ve ışık almıyorsa, daha çok hafif tonlar tercih edilmelidir. Normalden daha geniş, ferah ve rahat bir ortam istiyorsanız, açık tonlar kullanılarak bu durum desteklenebilir. Çünkü koyu tonlar odanızı olduğundan daha karanlık ve küçük gösterebilecektir. Yine aynı şekilde duvarlarda kullanılan renkler de önemli olurken, İnegöl genç odası takımlarınız ile uyumlu olması gerekiyor.

Sürgü kapaklar

Alanları dar olan genç odalarında, sürgülü kapak özellikleri kullanılarak, gardıroplar daha kolay kullanım haline getiriliyor. Sürgülü kapaklarda frenli menteşeler ve raylar kullanılırken, daha uzun süre bir kullanım ömrü sunuluyor. Böylelikle de hem şık hem de uzun süre kullanım özelliğinden dolayı daha ekonomik bir alışveriş ortaya çıkabiliyor. Tüm bu ürünlere, İnegöl mobilya modelleri dahilinde ulaşabilmeniz oldukça kolay.

inegöl mobilya
Bu yazı 645 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan