Kategoriler

İnegöl genç odası modelleri

uygun 2016 Koçtaş Genç Odası ve Fiyatları
Paylaş
 

İnegöl genç odası modelleri

Çocuk odaları, yetişkin odaları ve genç odaları gibi pek çok farklı tasarım sizlere sunulurken, İnegöl genç odası modelleri kapsamında bulunan country yatak odası takımları bir hayli ilgi görüyor. 2016 konseptleri ile bunların yanı sıra natürel tonlar da revaçta olurken, Retro tarzı ya da klasik tarz en çok tercih edilenler arasında. Elbette ki ahşap tonları, ahşap işlemeler ve oyuklar da kullanıcıların ilgisini çekerken, gençler için genel anlamda modern tasarımlar ön planda oluyor.

Modern dizayn

Duvarlar alçı ile kaplanmış, duvar üniteler ile dekore edilmiş güzel bir odanız var. Fakat yatak, gardırop, şifonyer ve boy aynası parçaları ile güzel bir yatak odası takımı seçmek istiyorsunuz. Bu durumda eğer ki kararsız kaldıysanız, deri ve süet detaylar ile modernize edilmiş avangarde yatak odası takımları ilginizi çekebilir.

Avangarde aslında eskitme mobilyalar kullanılarak ortaya koyuluyor. Fakat bu eskitme mobilyalar, günümüz şartlarına uygun olarak kombin sağlanırken, kullanılan aksesuarlar ile modern görünüm ortaya koyulmaktadır.

Ahşap işlemeli yataklar

Bazaların yatak başlıklarında ahşap işlemeler gözlere çarparken, İnegöl genç odası takımları hem bayların hem de bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Ahşap tonlarında tercih edilen bu başlıklarda işlemeler klasik tasarımı ortaya koyuyor. Ağır ya da hafif işlemeler sizlerin tercihi olabilir.

Elbette ki ahşap işlemeler daha çok klasik görünümü ortaya koyuyor ve sizler country tarz yatak odalarından yardım almak istiyorsanız, İnegöl mobilya modelleri dahilinde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İnegöl genç odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 897 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan