Kategoriler

İnegöl country yatak odası takımları

İnegöl country yatak odası takımları

Ev mobilyaları arasında, kullanıcılarının tercihlerinde bir hayli önem verdiği yatak odası takımları, elbette ki birbirinden pek çok farklı tarz ile sunulmaktadır. Yine bu kapsamda yer alan İnegöl country yatak odası takımları, tarzı en iyi şekilde ortaya koyabilmek için eskitme kulplar, kapaklar ve işlemelerden destek alıyor. Yatak odasında kullanılan gardıroplarda, eskitme kulplar tercih edilerek, tarzın yansıtımı ortaya koyulmaktadır. Yine elbette ki ahşap işlemeli ayaklar ve boy aynaları da bu tarza uygun olarak dizayn edilmektedir.

Kırık beyaz takımlar

Eğer ki saf, pak bir beyaz tercihleriniz arasında yer almayacak ise, bu durumda renk seçimlerinizde kırık beyazlara yer verebilirsiniz. Yine yatak başlıklarında farklı bir krem tonu ya da gold sizlerin yatak odalarınızda yeni bir yansıtımı ortaya koyabilir. Tabi ki yatak başlıklarında country tarzın ortaya çıkabilmesi için tercih edilen ahşap işlemeler, şıklık ve huzuru da bir arada getirebilecektir.

Asimetrik yataklar

Tarzınız biraz daha farklı ise, İnegöl country yatak odası takımı seçimlerinizde yatak başlıklarında asimetrik kesim detayları kullanılan takımlara göz atabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz tarzı ve renk seçimini daha kolay gerçekleştirebileceksiniz.

Natürel tonlar

Elbette ki eskitme mobilyalarda ahşap ve natürel tonlar bir hayli ilgi çekici hale gelmiştir. Ahşap tonları bir arada tutularak, koyunun ve açık tonların uyumu, İnegöl mobilya modelleri tarafından sizlerin beğenisine sunulurken, yine dekoratif pek çok ürün ile tamamlayıcı bir özellik haline getirebilmeniz de kolay olacaktır.

inegöl mobilya
Bu yazı 633 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan