Kategoriler

İnegöl çocuk odalar

İnegöl çocuk odaları

Elbette ki yetişkinler daha çok salon takımlarına ve yatak odası takımlarına göz atmak istiyor. Fakat bunların yanı sıra, çocuk odaları da gerçekten şık ve modern tasarımlara sahip olması önemli olabilir. Sizlere 2016 konseptleri olarak sunulan İnegöl çocuk odaları, kapak ve kulp seçenekleri ile gayet şık bir tasarıma imza atılmış şekilde karşınızda.

Modern tasarımlar

Konforun, rahatlığın ve huzurun yanı sıra şık ve modern bir tasarım olarak sizlere sunulabilecek olan çocuk İnegöl çocuk odası takımları genel olarak şu parçalar ile üretilmektedir.

  • Şifonyer
  • Karoya
  • Gardırop

Tabi ki bu sunulan ürünlerde ahşap işlemeler, oyuklar ve desenler en çok göze çarpanlar arasında. Sizlerde kendi tarzınıza ya da çocuklarınızın isteklerine göre bu seçimleri yapabilirsiniz.

Desenli yatak odaları

Çocuklarımız için oldukça mantıklı bir seçim olan desenli yatak odası takımları, pek çok çizgi film karakteri, geometrik ya da çizgisel desenler ile şekillendirilmektedir. Böylelikle çocuklarımızda oldukça hoşnut kalırken,  İnegöl mobilya modelleri konforu ve rahatlığı da berberinde sunuyor.

Düz ve sade modeller

Elbette ki karanlık odalar için daha pastel tonlar kullanılmak zorundadır. Karanlık odalarda ışığın daha iyi yansıyabilmesi ve aydınlığı ortaya çıkarabilmesi için açık tonlar tercih edilmelidir. Sizler için bu kapsamda düz ve sade çocuk odaları da stor perde detayları, boy ayna aksesuarları ile sunulabilecektir. Hedef linkten detaylı tüm görselleri alabilir, diğer makalelere de göz atabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 724 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan