Kategoriler

İnegöl berjer modelleri

mor berjer modelleri
Paylaş
 

İnegöl berjer modelleri

Salon dekorasyonlarında her zaman kullanılan koltuk takımlarının yanı sıra, daha dar alanlarda orta sehpalar ile berjer modelleri tercih edilmektedir. Böylelikle alandan tasarruf edilirken, hem de beraberinde şıklık kazandırılmaktadır.

Süet berjerler

Sizlere bahsedeceğimiz İnegöl berjer modelleri süet yüzeyli olarak siz kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Elbette ki kolçakları ahşap ve ahşap işlemeli olan klasik modeller, ayaklarında varak detayları ile ön plana çıkanlardan. Klasik tarzı gayet iyi bir şekilde ortaya koyan bu ahşap işlemeli modeller de sırtı minderli olan ve standart berjer modelleri de tercih ediliyor.

Deri berjer modelleri

Yine yıllardır salon dekorasyonları için kullanılan berjerler de deri detaylar şıklığın bir numaralı göstergesi. Genel olarak modern tasarımlarda siyah tercih edilirken, kahve tonlarında da deri detayları ile şekillendirilmiş berjerler bulabilmek mümkündür.

Yüksek berjer

Biraz daha farklı tasarıma sahip olan İnegöl berjer tasarımlarına göz atmak için, yüksekliği standarttan biraz daha fazla olan modellere erişebilirsiniz. Ayakları taban ile bir olurken,  asimetrik kesim ayakları ile yeni bir tarzı ortaya çıkarabilir.

Kapitone desenli

Düz ve sade tasarımlar pek ilginizi çekmiyor ve desenli tasarımlardan seçim yapmak istiyorsanız, kapitone desenli berjerler sizlerin seçimlerinden olabilecektir. Tüm bu bahsedilen mobilya ürünleri, İnegöl mobilya modelleri sayesinde ulaştırılacaktır. Hedef link üzerinden kapitone desenli, çiçekli desenli ya da puantiyeli gibi pek çok farklı çeşide ulaşabilmeniz mümkündür. Yine geometrik desenli olan modern tasarımlar da ilginizi çekenler arasında olabilir.

İnegöl berjer modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 27499 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan