Kategoriler

İnegöl baza modelleri

ikili baza modelleri
Paylaş
 

İnegöl baza modelleri

Çocuk odalarında, genç ya da yetişkin odalarında daha rahat kullanım, yerden tasarruf ve şıklık için İnegöl baza modelleri tercih ediliyor. Elbette ki bu baza modellerinde birbirinden farklı konsept bulunurken, 2016 konseptlerinde genel olarak kapitone desenler kendini gösteriyor. Yatak başlıklarında kullanılan kapitone desenler, klasik ya da modern tarzın en önemli gösterimleri arasında.

Asimetrik bazalar

Her ne kadar genel olarak baza ana gövde standart fason kesim, deri ya da süet detaylar ile üretilse de, baza başlıkları son yıllarda pek çok farklı tasarım, ahşap işleme ya da oyuk, asimetrik fason kesim özellikleri ile sunulabilmektedir. Asimetrik, oval ya da kare kesim olan yatak başlıkları, deri ya da süet detaylar ile kapitone olarak sunuluyor. Bu da müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken, İnegöl baza tasarımları bir hayli ilgi çekiyor.

Standart modeller

Eğer ki klasik, standart bir baza modeli tercih etmek istiyorsanız, beyaz ya da krem tonlarında tercih edebileceğiniz simetrik yatak başlıklı bir ürün yeterli olabilir. Kırık beyaz, gümüş gri ve krem tonlarında ürünlere, süet kaplamalar yardımcı olabilir. Tabi ki bu kaplamalar bazaların yanlarında bulunan gösteriş amaçlı kullanılan şekillendirmelerden oluyor.

Çekmeceli bazalar

Genel olarak bazalar, yatak ve dikey olarak çalışan bir sisteme sahip. Her ne kadar standart modeller bunlar olsa da, çekmeceler de bulunan modellere İnegöl mobilya modelleri dahilinde ulaşabilirsiniz.

İnegöl baza modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 864 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan