Kategoriler

Dafne Genç Odası

dafne
Paylaş
 

Çocuklarımızın mutlu olması bizler için çok önemlidir. Onların sevinci yüzlerinin gülmesi bizleri de çok mutlu eder. Neşeli bir ev, mutlu aile cıvıl cıvıl ortam kim istemez. Evinize renk neşe mutluluk ve hareket getirmek inegöl mobilyanın birinci prensibidir. Dafne genç odası gençlerimizin yüzünü güldürecek tarzı rengi ve modeliyle içinizi ısıtacaktır.

Dafne genç odası 2 kapılı gardırop, karyola ve başucu, şifonyer ve şifonyer aynası ve çalışma masasından oluşmaktadır. Avrupa standartlarına uygun sağlığa zararlı olmayan birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Birbirine uyumlu renkler canlı kırmızı geçişlerle hareket kazanmıştır. Farklı dizaynı ile inegöl mobilya farkını ortaya koymaktadır. İki kapılı büyük hacimli dolap gencin tüm dağınıklarını düzenli bir şekilde ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Yerden yüksek ayaklar yatak altı ve oda temizliğini kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Yatak başlığı takımın rengiyle uyumlu deri kaplama yapılmıştır. Takımla uyumlu kulplar modele canlılık ve hareket sağlamaktadır.

Üründe yonga levha malzeme kullanılmıştır. Kaplama ve kullanılan malzeme hem sağlıklı hem de hijyenik temizliği amaçlamaktadır. Kullanışlı modüler parçalardan oluşan dafne genç odasını İnegöl mobilya mağazalarından takım olarak alabileceğiniz gibi parça seçimini odanızın durumuna göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Alacağınız ürün tüm Türkiye il ve yakın ilçelerine ücretsiz kargo ve ücretsiz montaj kolaylığı ile ulaştırılmaktadır. Kargo çıkış süresi 15 gün olarak belirlenmiştir. Ürünün garanti süresi 2 yıldır. Evinize hem kalite hem neşe katacak defne genç odası gençlerimizin yüzünü güldürecek.

inegöl mobilya
Bu yazı 602 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan