Kategoriler

Beyaz yatak odası modelleri

sade Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

Beyaz yatak odası modelleri

Evlerimizde şüphesiz ki mobilya seçimlerinde oldukça dikkat ettiğimiz yatak odaları için, birbirinden farklı tasarıma ve renk çeşidine sahip olan takımlar bulunuyor. Sizlere bahsedeceğimiz beyaz yatak odası modelleri huzuru, konforu ve rahatlığı bir arada getiren modeller olurken, kullanılan tarzda oldukça önemlidir.

Country yatak odası

                Eğer ki biraz daha doğal, sıcak ve samimi bir tarz yansıtmak istiyorsanız, country yatak odası takımları tam da sizlere göre. Beyaz tonların en güzel hali kullanılırken, tarzı yansıtabilmesi üzerine kullanılan eskitme kulplar da odanıza şıklık kazandıranlar arasında. Elbette ki daha klasik bir model tercih etmek istiyorsanız, aşağıda ki fikirlere göz atabilirsiniz.

Klasik işlemeli yatak odası

Ahşap işlemelerin ve oyukların klasik tarzı ne kadar iyi ortaya koyduğunuz gayet iyi biliyorsunuz. Yatak başlıklarında kullanılan bu işlemeler, kırık bir beyaz ile uyum sağladığında, beyaz yatak odası takımları gayet iyi bir seçim olabilecektir.

Modern tasarımlar

Gayet normal olarak klasiğin yanı sıra modern dokunuşlar ile ortaya koyulmuş avangarde yatak odaları da sizlerin seçimlerinden olacaktır. Her ne kadar eskitme tarz olarak bilinse de, bu tarz modernize edilerek kullanıcısına sunulmuştur. Eskitme mobilyalar ve yataklara modern dokunuşlar yapılarak, yeni bir tarz ortaya çıkarılmaktadır. Tüm bu ürünlere, renk ve model seçeneklerine, İnegöl mobilya modelleri dahilinde kolaylıkla ulaşabilir, seçimlerinizi yapabilir ve şıklık, rahatlık, konfor ve huzuru bir arada daha rahat bulabilirsiniz.

Beyaz yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 778 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan