Kategoriler

2016 kırmızı koltuk takımları

2016 Kırmızı koltuk takımları
Paylaş
 

2016 kırmızı koltuk takımları

Bu yıl evini yenilemek isteyenlerin ya da yeni ev döşeyenlerin evlerinde özellikle de oturma odalarında canlı renklere yer vermeleri tesadüf değil. Bu yılın ev modasında özel bir yere sahip olan kırmızı koltukların ayrıntılarını 2016 kırmızı koltuk takımları başlıklı yazımızda sizler için inceledik.

Kırmızının canlı duruşu

Kırmızı renk özellikle bayanlar için her zaman ilgi çekici olmuştur. Bayanların günlük hayatlarında da sıklıkla kullandıkları renklerden biri olan kırmızının evlerinde çokça vakit geçirdikleri oturma odalarında duruşu da oldukça hoş olmaktadır. Bu yıl özellikle koltuk takımlarında sıklıkla karşılaşacağımız parlak kırmızı ya da bordo renkleri tek başına kullanılabileceği gibi gri ya da antrasit minderler ile daha da renklendirilebilir. Sıklıkla kullanılan kırmızı-gri ya da kırmızı-antrasit kullanımını hem minderlerde hem de koltuk ayaklarında görebileceğiniz bu yılın ev dekorasyon modasında yeni akımlardan biri de desenli modellerdir.

Çiçek desenleri ya da çizgiler

Geçtiğimiz yıla oranla çok daha canlı modellerin moda olduğu bu yıl oturma gruplarının ve koltuk takımlarının minderlerinde detaylar mevcut. Koltuk tamamen tek renkten ibaret olsa da minderde benzer ya da zıt tonlardaki çiçek desenlerinin ya da simetrik ve asimetrik çizgilerin görüldüğü bu yılın koltuk takımları uzun yıllar moda olmayı başaracak gibi gözüküyor. Tüm koltuk takımları ve ev dekorasyon ürünleri için inegöl mobilya modellerinin bulunduğu internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

2016 kırmızı koltuk takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 925 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan