İnegöl mobilya modelleri
2016 İnegöl mobilya istanbul yatak odası takımı
20 Nisan 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya istanbul yatak odası takımı

2016 İnegöl mobilya istanbul yatak odası takımı

Evlerimizde şüphesiz ki oturma odalarından sonra ilgi odağı olan yatak odalarımız, birbirinden farklı dekorasyon fikrine açık olarak, klasik ya da modern ürünler ile en iyi şekilde kullanıcılara uyum sağlamaktadır. Sizler de inegöl mobilya istanbul yatak odası takımı olarak country, klasik ya da vintage tasarımlardan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Country modeller

Country, son yıllarda en çok tercih edilen tarzlar arasında yerini edinmiş durumda. Oldukça modern, şık ve parlak parçalar kullanılırken, yatak odası takımlarında koyu kahve tonlarından destek alınabilmektedir. Aynalar, ışıltılı parçalar, camlar ve daha fazlası kullanılırken, genel olarak 2016 konseptlerinde beyaz modellerden tercihler de gerçekleştirilmektedir.

Klasik yatak odası

Eğer ki modern yatak odası tasarımları sizlerin ilgisini çekmiyorsa, inegöl mobilya istanbul yatak odası takımları olarak, kapitone yatak başlıklı, varaklı ayaklı ve ahşap işlemeli şifonyer, gardırop modellerine sahip bir seçim de gerçekleştirebilirsiniz. Yatak ayakları yüksek tasarımlardan olurken, ayakları olmayan bazalar da bu tarza destek olabiliyor. Yine kullanılan boy aynaları da gold olarak tercih edilebilecekken, işlemeli çerçeveler tarzı ön plana çıkartanlar arasında.

Kampanyalı ürünler

                Bahsettiğimiz bu tarza sahip tüm yatak odası takımları, İnegöl mobilya modelleri dahilinde, uygun fiyatlar kapsamında sizlere sunulabilecektir. 2015 ürünleri daha çok kampanya kapsamında sunulurken, 2016 yeni sezon ürünler, sabit fiyat garantisi ile sizlere eşlik edebilecektir. Üretici firma ile ister özel isterseniz de hazır ürünlerden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

2016 İnegöl mobilya istanbul yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan