Kategoriler

2016 inegöl mobilya city yatak odası

şık yatak odası
Paylaş
 

2016 inegöl mobilya city yatak odası

Yatak odası takımında modern çizgileri arayan bay ve bayanlar için oldukça şık bir tasarıma sahip olan 2016 inegöl mobilya city yatak odası yatak odası takımını değiştirmek isteyen herkesin incelemesi gereken bir üründür.

Yenilikçi ve modern

Beyaz ve açık kahverenginin bir arada kullanıldığı çok şık ve modern çizgilere sahip olan city yatak odası takımı tam istediğiniz tipte bir yatak odasına sahip olmanıza olanak tanıyor. Gerek modern görünüşü, gerek kullanışlılığı gerekse sahip olduğu renkler ile ortamı oldukça ferah göstermesi sayesinde özellikle genç çiftler için önemli bir tercih olacak olan bu yatak odası takımında özellikle giysi dolabının şıklığı dikkat çekiyor. İki adet kayan kapıdan oluşan geniş iç hacimli giysi dolabının bir kapısının tamamen cam olması sayesinde hem ortam daha geniş gözüküyor hem de boy aynası olarak kullanışlılığı artırıyor. Modernliğin en önemli işaretlerinden olan asimetrik çizgilere sahip olan bu yatak odası takımını kesinlikle incelemelisiniz.

Renk uyumu dinlendirici etki yaratıyor

                Yatak odasında siyah ya da koyu kahverengi gibi yorucu renkleri tercih etmeyen kişiler için oldukça mantıklı bir seçim olan city serisi yatak odası takımının tüm ayrıntılarını görseller ile internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Beyaz yatak başlığı, açık kahverengi yatak kasası, giysi dolabı ve modern tasarımlı gece lambası ile bu yatak odası takımını inegöl mobilya modelleri başlığı altındaki ürünlerimizden inceleyebilirsiniz.

2016 inegöl mobilya city yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 905 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan