Kategoriler

2016 inegöl mobilya chester koltuk takımı

L koltuk takımı modelleri
Paylaş
 

2016 inegöl mobilya chester koltuk takımı

Tüm ev aksesuarları ve mobilya takımlarında kalitenin uygun fiyat ile birlikte sunulduğu inegöl mobilyanın bu yıl en çok dikkat çeken ürünlerinden biri de yeni sezon ürünü olan 2016 inegöl mobilya chester koltuk takımı oldu.

Parlak renklerin gösterişli duruşu

Salonunuzun dikkat çekici seviyede gösterişli bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız inegöl mobilya chester koltuk takımı sizler için en doğru tercih olacaktır. Özellikle mavi rengi seven bay ve bayanlar için mavinin en can alıcı tonunun kullanıldığı bu koltuk takımında rahatlığı ve gösterişi bir arada yaşayacaksınız. Mavi, beyaz ve gri renklerinin uyum içinde kullanılması esas alınarak üretilmiş olan bu koltuk takımında bir adet 3’lü koltuk, 1 adet tekli koltuk bir adet de çok amaçlı geniş minder bulunmaktadır. İstenildiği zaman oturmanız için yumuşaklığı ve rahatlığı ile size konfor sunacak olan bu minderi isterseniz sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Saraylarda kullanılmaya layık bu gösterişli koltuk takımında tasarım detayları sizin de dikkatinizi daha ilk andan itibaren çekecektir.

Ahşabın kalitesi göz alıyor

Oldukça kaliteli ağaçlardan elde edilen ahşap koltuk ayaklarının beyaz renge boyanması ve minderlerin atrasit ile gri arasında kalan çok hoş bir renk seçilmesi sonucunda ortaya çıkan chester koltuk takımını ve diğer tüm inegöl mobilya modellerini internet sitemizde bulunan görseller aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

 2016 inegöl mobilya chester koltuk takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 1143 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan