Kategoriler

2016 İnegöl lake yatak odası

şık Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

2016 İnegöl lake yatak odası

Evli hanımların yatak odalarına verdikleri önem ve gösterdikleri özen herkes tarafından bilinen bir gerçek. Odadaki mobilyalar, duvar, halı kısacası her şey onlar için kaliteli, konforlu ve şık olmalı. Siz de odanızda şıklığı arıyorsanız 2016 inegöl lake yatak odası kombinine bakmalısınız.

Odanın İçeriği

                Aslına bakacak olursak lake yatak odasının içeriği standart bir yatak odası ile aynıdır. Gardırop, yatak, komodin ve şifonyer bir odanın temel unsurlarıdır. Bahsi geçen modelin farklılığı ve özelliği mobilyada kullanılan üründe ortaya çıkıyor. Odalarda lake kullanılmasının birçok avantajı var muhakkak. Peki, ne bu avantajlar?

Lakenin Avantajları

                Öncelikle bilinmelidir ki lake mobilyalar dayanıklıdır, sağlamdır. Dışarıdan bakıldığında parlak, göz alıcı bir görünüme sahiptir. Odanıza farklı bir hava katmakta oldukça başarılıdırlar. Üstelik leke tutmazlar, antibakteriyel özellikleri vardır ve kolay kolay çizilmezler. Belki de en büyük avantajı bu. Geniş bir perspektiften bakılacak olursa görülüyor ki İnegöl mobilya modellerinin tümü bu kalitede ve sağlamlıkta. Şayet kalite ve konforu aynı yerde arıyorsanız, adres İnegöl mobilya.

Firmanın Lake Yatak Odası

                İnegöl firmasının üretimini ve satışını yaptığı lake modeline bakacak olursak iki sürgülü geniş bir gardırop; içinde pantolon askılığı, kravatlık gibi detayların bulunduğu, iki komodin, bir aynalı veyahut aynasız şifonyer görünüyor. Dilerseniz takıma baza ve karyola da ekleme imkanınız bulunmaktadır. Yatak odası üyelerinde çeşitli değişikliklere, değişimlere gitme şansınız da var.

2016 İnegöl lake yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1918 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan