Kategoriler

2016 inegöl hürrem koltuk takımı

2016 L koltuk takımı modelleri
Paylaş
 

2016 inegöl hürrem koltuk takımı

Günümüz moda anlayışında önemli değişiklikler ile karşılaşabilir hale geldik. Önceden moda olan klasik moda takımları eskisi kadar rağbet görmüyor dememizin ardından retro anlayışı gelişmeye başladı. Bu sayede eski ve klasik görünen mobilyaların yeni üretimlerine olan ilgi epey arttı. Sektörün önde gelen firmalarından İnegöl mobilya modelleri kapsamında da sıkça rastladığımız Hürrem koltuklar eski ile yeninin uyarlanması olarak adlandırılmaktadır. Retro görünüme önem veren kişilerin sıkça tercih ettiği bu tip koltuklar bu yazımızın konusu olacak.

Yeniden Canlanan Ruh

Eskiye olan ilginin artmasının ardından alanında lider firma, 2016 inegöl hürrem koltuk takımı ile karşımıza çıkıyor. Peki, bu tip mobilyaların genel özellikleri nelerdir? Son derece kaliteli malzemelerden oluşturulan iskelet sayesinde uzun ömür vaat eden, üzerine işlenen kumaşlar ve süngerler sayesinde konforu beraberinde getiren, Şık ve estetiksel açıdan hoşnutluğu yakalamamızı sağlayan İnegöl Hürrem takımları, retro anlayışının yeni yüzü oldu. Üzerlerinde bulunan ahşap işlemeler de bu tip mobilyaların albenisini artıran diğer etmenlerden bir tanesidir.

Genel Modellemeler

Firma, müşterilerine sunduğu Hürrem takımları ile farklılık yaratmak istemektedir. Her türlü rengin ve desenin işlenebildiği bu tip takımlarda genel olarak 2 adet üç kişilik kotlu ve iki adet berjiyer bulunmaktadır. Bazı modellerde orta sehpalara da yer veren firma bütünlüğü korumak bakımından başarılı işlere imza atıyor desek yanlış olmayacaktır.

2016 inegöl hürrem koltuk takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 957 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan