Kategoriler

2016 İnegöl deri köşe takımları

2016 deri köşe takımları
Paylaş
 

2016 İnegöl deri köşe takımları

                Ürettiği kaliteli mobilyalar ve özgün pazarlama anlayışı ile binlerce insanın gönlünü kazanan İnegöl Mobilya, 2016 inegöl deri köşe takımları ile sahneye çıkıyor. Hepsi birbirinden kaliteli ve rahat olan deri köşeleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Forza Köşe Takımı

                TSE onaylı ve E1 kalitesinde kanserojen madde içermeyen, antibakteriyel deri kullanılmıştır. Oturma minderleri 300 gram lamineli elyaf ile kaplanmış ve minder koyurucu file ile korunmuştur. İkili kısım 100:170:80 genişlik derinlik ve yüksekliğinde olmakla beraber; dinlenme kısmı 185:100:80 ölçülere sahiptir.

Chester Köşe Takımı

                Şunu belirtmeliyiz ki inegöl mobilya modellerinin tamamında TSE onaylı E1 kalitesinde yapım malzemesi kullanılmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile köşe takımı beğenebilirsiniz. Koltuk takımını deri isteyen ev hanımları için bir diğer alternatif ise chester köşe takımıdır. Boyutu forza köşe takımına nazaran daha büyük ve geniştir. Deri olarak aynı kalitede, rahatlık olarak aynı derecede olmakla beraber, gerek dinlenme gerek koltuk kısmı büyüktür.

Birbirinden Şık Deri Takımlar

                Bilindiği üzere köşe takımlarında ön plana çıkan özelliik rahatlıktır. Konforunuz için tercih edeceğiz salon takımını İnegöl deri köşe takımları içerisinden seçerek rahatlığınıza rahatlık katabilirsiniz. Su ve kir tutmayan, antibakteriyel özelliğe sahip deri koltuklar oldukça hoşunuza gidecek gibi duruyor. Üstelik bu koltuklar rahat oldukları kadar şıklar da. Salonununa yeni bir hava katmak isteyen hanımlar bu modellere mutlaka bakmalılar.

2016 İnegöl deri köşe takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 1072 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan