Kategoriler

2016 İnegöl çocuk odaları

araba Çocuk Odası Tasarımları
Paylaş
 

2016 İnegöl çocuk odaları

Çocuk odalarında en çok dikkat edilmesi gereken özellik çocukların sağlıklarını tehdit edecek ürünlerin olmadığı mobilyalardan oluşan çocuk odası modelleri seçmektir. Komidin, yatak, gardırop ve şifonyerlerin yer aldığı çocuk odalarında kız ve erkek çocuklar için değişik tasarımlara, renklere, desenlere ve modeller göze çarpmaktadır. Önceki dönemlerde genellikle erkekler için mavi kızlar için pembe odalar düzenlemekteydi. Ancak günümüzde bu algı yıkılmış ve farklı renklerin yer aldığı modeller de tercih edilmeye başlamıştır.

Çocuk Odalarında Konseptli Tasarımlar

                2016 İnegöl çocuk odaları farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Belirli bir konsept dahilinde tasarlanan odalarda çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik dekorasyonlara yer verilmektedir. Çocukların konforu ve rahatlığının ön planda olduğu bu tasarımlar çocuklar için kullanışlı bir ortam sunmalıdır. Oda tasarımlarında perdeler, aksesuarlar, aydınlatma ve mobilyalar büyük önem taşımaktadır.

Perdeler, aksesuarlar ve hayal güçlerini geliştirecek oyuncakların seçimlerinde renklerin uyumları, birbirleriyle olan uyumları büyük önem taşımaktadır. Ayrıca aydınlatma konusuna da dikkat etmek gerekmektedir. Duvar renklerinde seçilecek renkler, perde renkleri ve çocuk odalarında kullanılan mobilya renkleri huzur ve mutluluk verecek renklerden seçilmelidir. 2016 yılında daha çok pastel renkler tercih edilmektedir.

İnegöl Mobilya Garantisi

                İnegöl mobilya firmaları çocuk odalarında sunduğu farklı modeller, konsept tasarımlı mobilyalar, renkler ve aksesuarlarla birlikte çocukların beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca üretimde kullanılan malzeme kalitesiyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

2016 İnegöl çocuk odaları

inegöl mobilya
Bu yazı 2057 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan