Kategoriler

2016 inegöl carmen yatak odası

şık yatak odası
Paylaş
 

2016 inegöl carmen yatak odası

Yatak odasında şıklığı arayanların kesinlikle beğeneceği modellerden biri olan 2016 inegöl carmen yatak odası uygun fiyatı ve cazip ödeme koşulları ile kısa bir süreliğine sizlerin beğenisine sunuldu.

Yeni sezon ürünü

                2016 yılının yeni sezon ürünlerinden biri olan carmen yatak odası sizin de evinizin şıklığını bir hayli artırabilir. Özellikle sabah güne mutlu bir şekilde başlamamızı kolaylaştıran bir etkiye sahip olan şıklığı, ferahlığı ve rahatlatıcı tonları ile herkesin beğenisini kazanan bu yatak odası takımında beyaz renklerin hakimiyeti söz konusu. Özellikle giysi dolabında, komodinde ve baş ucu çekmeceli dolabında tamamen beyaz renklerin bulunduğu bu yatak odası takımının yatağında da hoş renk detayları mevcut. Yatağın kasa denilen kısmının beyazdan oluşmasına karşın başlık kısmının sade fakat bir o kadar da şık bir siyah renk ile kaplanması gerçek bir tasarım harikasını ortaya çıkarmış. Kayan kapaklı, geniş iç hacimli ve bol çekmeceli giysi dolabı ile tüm giysilerinizi rahatlıkla depolayabileceğiniz bu yatak odası takımındaki klasik çizgiler ile modern hatların uyumu sizi kendine hayran bırakacak.

Hemen inceleyip sipariş edebilirsiniz

Piyasaya çıkalı iki aydan daha kısa bir süre olmuşken birçok kişinin beğenerek siparişini ettiği bu yatak odası takımını sipariş etmek için tüm inegöl mobilya modellerinin bulunduğu internet sitemizi inceleyebilir ve Türkiye’nin her noktasına siparişinizi verebilirsiniz.

2016 inegöl carmen yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 800 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan