Kategoriler

2016 İnegöl berjer modelleri

2016 berjer modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl berjer modelleri

                Son dönemlerde evlerimizde sıklıkla kullanılmaya başlayan 2016 berjer modelleri kullanışlı ve gösterişli yapılarıyla geniş bir kullanıcı kitlesinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Klasik görünümlü koltuk modelleri ile karşılaştırıldığında berjerler görsel açıdan çok daha güzeldir. Evinizde asil ve zengin bir duruş olmasını istiyorsanız berjerleri tercih edebilirsiniz. Sıra dışı görünümleri ile dikkat çeken bu modeller retro tarzını da yansıtmalarıyla birlikte oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır.  Evlerdeki sade atmosferi tek başlarına değiştirebilen ve evlere modern bir görünüm kazandıran berjerlerin seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır.

Rahatlık: Berjerlerin yapılarıyla birlikte rahatlık sağlayan ve bu amaçla üretilen mobilyalardır. Bu nedenle sırt kısımlarında yeterli kalınlık ve yumuşaklık sağlanmalıdır. 2016 İnegöl berjer modelleri tasarımlarıyla oldukça rahat bir yapıya sahiptir. Minder kısımlarında rahatlık, yumuşaklık ve kalitenin ön planda olması gerekmektedir. Ayrıca kol koyma yerlerinin de fazla yüksek olmaması ve engel oluşturmaması gerekmektedir.

Dekorasyon: Evin dekorasyonunda büyük bir değişime neden olan berjerler farklı renkleri, desenleri ve kumaş yapılarıyla dikkat çekmektedir. Salonlarda kullanılacak berjerler için ilk olarak duvar renkleri dikkate alınmalıdır. Duvarlarda açık tonlar kullanılmışsa canlı renkler ve çiçekli desenler daha uygun bir tercih olacaktır. Duvarlarda canlı renkler olması halinde ise sade ve sakin yapılı berjerler seçilmelidir.

İnegöl mobilya firmaları sunduğu farklı modeller, desenler ve tasarımlarla evlerinizde farklı bir atmosfer yaratmaktadır.

2016 İnegöl berjer modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1600 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan