Kategoriler

2016 İnegöl bebek mobilyaları

2015 Bebek Odası Tasarımları
Paylaş
 

2016 İnegöl bebek mobilyaları

İnegöl firmasının ürettiği bebek mobilyaları geneli itibari ile 3 parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar gardırop, beşik ve çamaşırlıktır. Şimdi bu ürünleri detaylı inceleyelim. Takımda bulunan ürünlerin ön yüzler ve kapakları MDF den, kasa kısımları suntalemden üretilmektedir.

Gardırop

                Bebek mobilyası olarak üretilen gardıroplarda genellikle 3 adet çekmece ve 3 adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Dolapların içerisine baktığımızda raflar ve askılık olduğunu görmekteyiz. 140X196X60 genişlik, yükseklik ve derinlik ölçülerine sahip olan gardıroplar dayanıklı malzemeden yapılmıştır.

Beşik

                Bahsi edilen 2016 inegöl bebek mobilyaları kapsamında üretilen beşikler, büyüyen beşik türünde olmaktadır. Büyüyen beşikler tahmin edileceği üzere gerektiğinde boyutunun büyütülebildiği beşiklerdir. 1 adet kapaklı dolap ve 4 adet çekmeceden oluşmaktadır. 184X114X80 cm ölçüler büyüyen beşiğe aittir. Beşik büyütüldüğünde 70X130 yatak haline gelmektedir.

Çamaşırlık

                1 adet kapaklı dolap ve 3-4 çekmeceden oluşur. 112X82X47 genişlik, yükseklik ve derinlik ölçülerine sahip çamaşırlıklar bebekler için oldukça avantaj sağlamaktadır. Dilerseniz dolap ve çekmece sayısında artış yapılabilmektedir. Aynı zamanda renk seçenekleriniz de bir hayli var. Anneler kız bebekleri için mor ve pembe, oğlan çocukları için ise mavi rengi tercih ediyorlar.

Bebek Mobilyalarında Kalite

                Bebeğinizin rahatını düşünüyorsunuz muhakkak, bunun için aldığınız mobilyaların kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanılan ahşabın kalitesi, kumaşın kalitesi gibi ufak, gözden kaçabilen noktalara özen göstermelisiniz. Zira İnegöl mobilya modelleri kalite bakımından tam puan almıştır.

2016 İnegöl bebek mobilyaları

inegöl mobilya
Bu yazı 780 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

mobilyam fabrikadan