İnegöl mobilya modelleri
2016 İnegöl baza modelleri
23 Şubat 2016
inegol34

2016 İnegöl baza modelleri

2016 İnegöl baza modelleri

Bazalar en basit tanımlarıyla yatakların yerden daha yüksekte durmalarını sağlayan ahşap ya da metal malzemeler kullanılarak yapılan, deri ya da kumaşlarla kaplanan yatak çerçeveleridir. Depolama özellikleri bakımından oldukça kullanışlı ve avantajlı bir mobilya türü olan bazalar genellikle baza başlıkları ve yataklarla birlikte kombine olarak satılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ise tek olarak da alınabilmektedir. Baza modelleri sahip oldukları çeşitlilik sayesinde kolaylık sağlamaktadır.

Bazalarla Ek Depolama Alanları

                2016 İnegöl baza modelleri küçük alanlarda yer azlığı nedeniyle kullanıldığında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bazaların üzerine konulacak yatak kısımlarının yukarı doğru kaldırılmasıyla alt kısımlarda gizli bir dolap olarak kullanılabilecek alanlar sağlayan ve evde atıl olan bir alanın depolama alanları olarak kullanılmasına imkan sağlayan bu ürünler kullanışlı yapılarıyla büyük avantaj sağlamaktadır.

Bazalar üretim şekillerine göre pek çok farklı gruba ayrılmaktadır. Tek kişilik bazalar, çift kişilik bazalar, yuvarlak bazalar, kör bazalar olarak sınıflandırılabilecek bazalar büyük ilgi görmektedir. Kör baza olarak adlandırılmakta olan bazaların alt kısımlarında depolama alanı bulunmamakta ve yalnızca yatakları yerden yukarda tutmayı sağlamaktadır. Bu tür bazalar genellikle yurt, otel ya da sosyal tesislerde tercih edilmektedir. Bu baza modellerinin evde kullanılması ideal değildir. Kumaş, deri ya da yuvarlak bazalar evde kullanılmaya uygun ve bu amaca yönelik tasarlanan ürünlerdir. İnegöl mobilya modelleri evlerin büyüklüklerine ya da ihtiyaçlara uygun baza modelleriyle geniş bir seçenek sunmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan