Kategoriler

2016 İnegöl avangard salon takımları

2015 Salon Takımı Mobilya Modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl avangard salon takımları

                Ürettiği mobilyalar ile son dönemde adını duyurmayı başarmış ve uygun fiyatları ile binlerce insana evini yenileme fırsatı tanıyan İnegöl Mobilya’nın ürettiği Avangard salon takımlarını inceleyeceğiz.

Destina & Saray & Avila Avangard

                3+3+1 takım şeklinde satılmakta olan Destina, Saray ve Avila Avangard salon takımları hanımların ilgi gösterdiği modellerden. Dilediğiniz renk uygulanabilir. Belirtilen koltuk takımları haricinde dilerseniz parça ekleme işlemi yapılabilir. Koltuklar E1 kalitesindedir, kanserojen madde içermez. Üstelik 2016 inegöl avangard salon takımlarının tamamı antibakteriyel özelliğe de sahiptirler.

Venedik Avangard

                3+3+1+1 takım şeklinde satılmakta olan Venedik Avangard, şıklığın ve göz alıcılığın simgesidir. Ürünün iskeleti kurutulmuş kayın ağacından oluşmaktadır. Bununla birlikte kalınlığı 16 cm olan 32 danste yumuşak sünger kullanılmaktadır.

Olivia & Alina & Hüsna Avangard

                3+3+1+1 takım şeklinde satılmakta olan Olivia, Alina ve Hüsna Avangard silinebilir ithal kumaşa sahiptir. Yazımıza inegöl mobilya modellerini inceleyerek devam ediyoruz.

Caramel Avangard

                Birinci sınıf gürgen ahtaş ve osb iskeletten oluşan Caramel Avangard modelinde 36 danste HLB sünger kullanılmıştır. 3+3+1+1 takım şeklinde satılmakta olup, şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Zühre & Vezir & Taha Avangard

                3+3+1+1 şeklinde takımlandırılmış olan Zühre, Vezir ve Taha Avangard modellerinde parçalı satış mevcuttur. Dilediğiniz koltuğu alarak kendi kombininizi oluşturabilirsiniz. Üstelik Vezir Avangar takımda orta sehpa hediye edilmektedir.

Sultan Avangard

                Sultan Avangard +3+ şeklinde takımlandırılmıştır ve orta sehpa hediye edilmektedir. 3 lü kanepenin yanına dilediğiniz koltuğu alabilir ve salonunuzu kendi göz zevkinize göre döşeme fırsatı bulabilirsiniz. Siz de inegöl salon takımları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için üretici ile irtibata geçebilirisniz.

 

2016 İnegöl avangard salon takımları

 

 

inegöl mobilya
Bu yazı 2226 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

mobilyam fabrikadan