İnegöl mobilya modelleri
İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri
18 Ekim 2017
inegol34

İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Salonlarımızda kullandığımız oturma grupları, yemek masaları ve ebette ki bunların yanı sıra orta sehpalar dekorasyonun en iyi halini bizlere sunabiliyor. Salonunuzun tarzına uygun birbirinden farklı tasarım bulabilmek mümkün iken, bunların arasında tercih edebileceklerinizden bir tanesi İnegöl mobilya zigon sehpa modelleriolabilir.

Zigon tasarım

Aslında daha önce zigon tasarımlara pek çok kez şahit oldunuz. Yıllardır ahşap tonların en güzel halini tüketicilerine sunabilen bu tasarımlar, yine 2016 konseptleri ile en yeni yansıtımları beraberinde getiriyor.

Vintage tarz

Eskitme mobilyaların günümüz şartlarına uygun olarak modernize hale getirilmiş bir tarzıdır. Beyaz ve kırık beyaz tonları en çok tercih edilenlerden olmuştur. Birbiri içerisine geçen bu sehpa modelleri, Z şeklinde olabileceği gibi, kare yüzeyleri ile farklı tasarımları da sizlere sunuyor.

Piyano tasarım

Biraz daha farklı bir sehpa tercih etmek istiyorsanız İnegöl mobilya zigon sehpa tasarımlarıarasında, piyano tasarımına göz atabilirsiniz. En üst kademesinde 2 adet de çekmecesi bulunan bu ürün, ahşap ve beyaz tonlarını bir uyum içerisinde kullanmıştır. Ayakları asimetrik detayları ile kullanıcısına ve salonlara şıklık kazandırırken, kampanyalar dahilinde uygun fiyatlara ulaşabilmek oldukça kolaydır.

3’lü zigon

Fiskos görünümü ile farklı bir yansıtım sunan 3’lü zigon tasarımları, yine, İnegöl mobilya modelleri kapsamında ulaşabilecekleriniz arasındadır. Elbette ki Retro tarzını yine bu ürünlerde bulabilmek mümkün iken, birbirinden modern ve deri detaylı sehpalar da seçimler arasında yer alıyor.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan