İnegöl mobilya modelleri
Cool Genç Odası
12 Ekim 2017
inegol34

Cool Genç Odası

Sektörde ilklerin öncüsü olan ve müşterilerine sunduğu çoklu seçenekler ile her zaman memnuniyet garantisi veren inegöl mobilya aradığınız kaliteyi cool genç odası markalı ürünü ile size sunuyor. Evinize ferah ve kullanışlı bir genç odası takımı, yaşamınıza yeni bir heyecan ve renk katacak. Ahşap görünümü ile doğayı ve içindeki huzuru evinize getiriyor.

Cool genç odası takımı içinde üç kapılı dolap yeni bir tasarım ile işlevselliği artırılmış ve özgün çizgiler taşıyor. Çalışma masası kariyerinizin belki de ilk basamaklarını attığınız bir yer olacak. Şık bir karyola başlığı ile karyolası ve şifonyer odanıza geniş ve ferah bir görünüm sunarak bir adet komodin ile takım tamamlanmış oluyor. İnegöl mobilya size bu takımı modüler olarak tasarlamakla istediğiniz modülü tek olarak sipariş vermenizi de sağlıyor.

Gençlerin aradığı her konforu bulabileceği bir takım. Ahşabın doğallığı ve sade görünümü ile tamamı doğal malzemelerden oluşturulan kaplama yapısına pvc kenar bantları uyumlu bir görsellik kazandırıyor. Ayrıca inegöl mobilya farkıyla modüler seçeneklerden olan fonksiyonel katlanır ranza seçeneği ile dar mekânlar için hem çalışma masası hem yatak hem kitaplık kullanımını size sunuyor. Bu ürün Türkiye’nin 81 il ve il merkezine yakın ilçelerine ücretsiz teslim edilmektedir. Tahmini kargo süresi 15 gün olup uzman ve profesyonel ekipler ile kurulumu yapılmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan