İnegöl mobilya modelleri
Abide Yemek Odası Takımı
2 Ocak 2017
inegol34

Abide Yemek Odası Takımı

Yemek odamız; konsol ve aynası, iki  vitrin, yemek masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır. İnegöl mobilya da yemek odamız ahşap ceviz rengi boyalıdır. Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Yemek masamız geniş aile ve misafirlerimizle birlikte rahat yememiz için geniş ve açılabilir özelliğine sahiptir. İçin de rahat kaşık, çatal, bıçak koymamız için gizli bölme yapılmıştır. Masamıza 6 sandalyeden oluşmuştur. Açılabilir özelliği sayesinde sandalye sayısını da yaptırabilirsiniz. İsteğe göre 6 ve 12 kişilik masa şeklini alabilmektedir.  Masanıza uygun sandalye seçeneklerimiz mevcuttur. Sandalyemiz nubuk kumaş döşemelidir. Yemek odamıza uygun konsolumuz 4 kapak ve 2 geniş çekmeceden oluşmuştur. Zarif konsolumuzda duvara monte edilerek dekoratif üç adet ayna kullanılmıştır. Vitrinimiz geniş ve rahat kullanabileceğimiz raflar yer almaktadır. Vitrinimiz iki kapılı ve kapıları camdan yapılmıştır. Konsolumuzun içini mutfak eşyaları ve vitrinimizin içini süs eşyayla şekillendirebiliriz. İnegöl mobilya da vitrinimize led aydınlatma kullanılmıştır.

İnegöl  mobilya da ahşap desenli ayaklar tüm modüllerinde uygulanmıştır. Mobilyamız aynı renk ve desen ile kombin yapılmıştır. İsterseniz farklı modüllerle Yemek odamız; konsol ve aynası, iki  vitrin, yemek masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır.

İnegöl mobilya da yemek odamız ahşap ceviz rengi boyalıdır. Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Yemek masamız geniş aile ve misafirlerimizle birlikte rahat yememiz için geniş ve açılabilir özelliğine sahiptir. İçin de rahat kaşık, çatal, bıçak koymamız için gizli bölme yapılmıştır. Masamıza 6 sandalyeden oluşmuştur. Açılabilir özelliği sayesinde sandalye sayısını da yaptırabilirsiniz. isteğe göre 6 ve 12 kişilik masa şeklini alabilmektedir.  Masanıza uygun sandalye seçeneklerimiz mevcuttur. Sandalyemiz nubuk kumaş döşemelidir. Yemek odamıza uygun konsolumuz 4 kapak ve 2 geniş çekmeceden oluşmuştur. Zarif konsolumuzda duvara monte edebilir ve  kombinle şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Yeni sezon şık tasarım ürünlerimiz evinize şıklığıyla renk katacaktır. Markamız kaliteli ve kullanışlıdır. Desen ve renk seçenekli mobilyalarımız mağazamızda mevcuttur. Farklı çeşit tekli modüller ile kombin yapılmıştır ve bu sayesinde yeni tarz sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | inegöl mobilya modelleri

mobilyam fabrikadan